trolli ne shitje

Shitet nga: bujar 31 Mar 21:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

15 000 EUR

Adresa: prishtine
Sipërfaqe: 420 m2
Komuna: Prishtinë
shitet trolli ne matiqan me siperfaqe 4.2 ari.Trolli gjendet ne nje pozite shume te bukur te qete dhe me infrastrukture te kompletuar.RRuga eshte e shtruar me kubeza dhe eshte me ndriqim ,ujin rrymen e kanalizimin e ka ne troll.Te interesuarit seriaoz munde te lajmerohen ne numrin e shenuar.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim