trualli ne shitje

Shitet nga: Gezim 20 Nën 23:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Adresa: veterrnik-cagllavic
Sipërfaqe: 500 m2
Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Asfalt, Leje ndërtimi
Komuna: Prishtinë
Trualli ne shitje me infrastruktur te kompletuar si dhe posedon lejen e ndertimit!
Cmimi esht shum i volitshem!!!!

tel:049/909069
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim