trull

Shitet nga: safeti 11 Shk 18:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 300 EUR

Adresa: fshati llazarev
Sipërfaqe: 20 m2
Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Fushë
Komuna: Prishtinë
shes trull ne fshatin llazarev me infrastruktur te plot dhe dukumentacion te rregullt pron shqiptari 20 ari
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim