trull

Shitet nga: Nadalina 17 Shk 00:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Sipërfaqe: 50 m2
Komuna: Prishtinë
shitet trulli i cili gjindet afer Gorenjes me infastruktur dhe dokumentacjon te regullt por bejm ndrim dhe me banes 50ari posedon
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim