urgjent shitet Trolli me siperfaqe 4.5 ari

Shitet nga: xxxxx 20 Maj 13:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shitet trolli me siperfaqe prej 9.0 ari ne lagjen prishtina e re (afer tshatit nderkomtar), trolli posedon infrastruktur te plot rrug e asfaltuar uj kanalizim dhe rrym.
parcelen mund ta ndaj edhe ne dy pjes nga 4.5 ari

shitet urxhent qmimi me marveshje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim