Kamp shtepize ekskluzive

Shitet nga: Rrahim 14 Nën 11:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 800 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes kamp shtepizen ekskluzie e cila eshte e gjitha e mobiluar ka paradhome trapezari kuzhine tualet dhome fjetje dhe ka te gjitha paisjet e nevojshme elektrike. Qmimi i diskutushem.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim