MOMLER 0,50 KNAUF GLET LLAQE FASADA ETJ

Shitet nga: moler 11 Nën 18:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Adresa: Prishtin
Sipërfaqe: 78 m2
Komuna: Prishtinë
OFROJM SHËRBIME PROFESIONALE NË PUNET E MOLERAIT ME NJË EKPIT TË PERSOSUR NË KËTO PUNË:
FASADA .

KNAUF

DEKORIME NGA KNAUFI GIPSI DHE STIROPOLLI.

LLAQE

NGJYROSJE ME POLIKOLOR PA PATUR NEVOJ TI LARGONI MOBILET APO TI MBULONI ATO TE GJITHA NE I KRYEJM PA PATUR NEVOJ TË LODHENI JU MOBILET DYSHEMEJA DHE ORENDIT MBULOHEN ME FOLJE PAS PERFUNDIMIT TË PUNES QDO GJË KTHEHET NË VENDET E TYRE PER METER KATORIR 0.50 m² JU MIRPRESIM
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim