Moleri

Shitet nga: moleri 28 Gsh 19:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 EUR   0,5 EUR

Adresa: prishtin
Sipërfaqe: 0.50 m2
Komuna: Prishtinë
kryejm keto sherbime si p.sh :mallter,lepak,fasada,taracer,dhe me kryesorja punojm me polikollor me ngjyra te ndryshme te gjitha sipas marrveshjes fjal pak pun shum faleminderit per mirkuptimin
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim