PLANE DHE PROJEKTE TE SHTEPIAVE

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: JETMIR PAQARIZI 14 Shk 15:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Adresa: PRISHTIN DHE NE TER KOSOVEN
Sipërfaqe: 1 m2
Komuna: Prishtinë
BILANT CONSTRUCTIN : JEMI KOMPANI PROJKTUESE NDRTIMORE , BEJM PROJEKTE TE OBJEKTEVE TE LLOJEVE TE NDYSHME , MBIKQYREJ KONSULTIME DHE LIDHJE ME TO , BEJM EDHE NDERTIME TE OBJEKTEVE DHE SHTEPIAVE MUNDESI TE MIRA TE PUNIMEVE EDHE ME KOMPENZIME
JEMI KOMPANY E LICENCUAR ME ARKITEKT DHE INXHINJER TE NDERTIMEVE TE DIPLOMUAR/
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim