Pllac per shtepi (vikendice),Ulqin

Shitet nga: Ulqini 18 Nën 13:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

41 000 EUR

Komuna: Prishtinë
SHITET PLLACI NE ULQIN AFER POSTES DHE SUPERMARKETIT SOLARIS PREJ 5 ARI. PLLACI ESHTE SHUME I PERSHTATSHEM PER SHTEPI DHE VIKENDICE DHE POSEDON TE GJITHE DOKUMENTACIONIN E PRONESISE.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim