SHITET,Banese dhe truall

Shitet nga: Bujar Driza 16 Tet 11:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Adresa: Tirane Shqiperi
Sipërfaqe: 250 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet:
Tirane Shqiperi.
Shtepi private me siperfaqe totale 250m2,nga keto 125m2 jane banese me 5 dhoma dhe tualet.
Cmimi:50.000 EURO i diskutushem,me certifikate te rregullt pronesie.
Shenim:
Nese deshirohet me shume siperfaqe trualli per aktivitete te ndryshme( eshte zone bisnesi) industriale,sigurojme edhe 1000m2 te tjera ngjitur me siperfaqen e baneses,me certifikate te rregullt pronesie.
Me cmim te OKAZION te negociushem.

.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim