SHITET VILLA SUPERLUKSOZE NË PRISHTINË

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: grand 30 Jan 09:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Adresa: afer lagjes NIC
Sipërfaqe: 2000 m2
Komuna: Prishtinë
SHITET VILLA ME SIPËRFAQE PREJ 2000m2,
ME 10 DHOMA ,BANJO DHE GARDEROBA TË POSAÇME,SALLONI PREJ 200m2,PODRUM PREJ 500 m2 ,BAZEN PREJ 120m2,GARAZH DHE 30ari OBORR,
PRAPA VILLËS NDODHET EDHE PJESA E GJELBËRUAR QË MUND TË PËRDORET SI KOPSHT.
VILLA SHTRIHET NË 7ari TRUALL DHE POSEDON VEND TË MJAFTUESHËM PËR PARKIMIN E DISA VETURAVE .

ËSHTË E PËRSHTATSHME PËR BANIM,POR EDHE PËR DISA VEPRIMTARI SI:HOTEL ,RESTAURANT ,SPITAL ,SHKOLLË ,AMBASADË ETJ...


Çmimi I qirasë : 10.000 Euro/Muaj.
Çmimi shitës : 1.600.000 Euro.

MBI TË GJITHA SINQERITETI

për më tepër informata lajmërohuni në numrat tanë të telefonit prej orës 9 deri në ora 18

mob: (viber)+37744358416,
+38649 179 607
e-mail:grandimpex@hotmail.com

Grand Impex Adresa:rr Lidhja e Prizrenit pn

Ju mirëpresim , ju priftë e mbara!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim