Shitet Villa

Shitet nga: Fidan 07 Mar 12:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

130 000 EUR

Adresa: Brezovic
Sipërfaqe: 200 m2
Komuna: Prishtinë
Villa ne Shitje
Shitet Villa ne Brezovice me siperfaqe prej 200m2,dhe me hapsire prej 14 ari
Villa eshte ndertim i vjeter,dhe e pa renovuar,ndodhet perball lagjes NIC ne anen tjeter te rruges,20m prej rruges kryesore
Qmimi 130,000 euro (i negociushem)komplet me gjith truallin prej 14 ari
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim