Shitet hotel 4 katesh ne Velipoje

Shitet nga: amarildo sterkaj 29 Sht 12:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Adresa: velipoje
Sipërfaqe: 3400 m2
Në afërsi të: Sipërfaqes ujore
Komuna: Prishtinë
Shitet hotel me 4 kate me 14 hyrje.
Ka 350m2 per kat.
Ka 2000m2 truall bashke me ndertim.
Ndodhet ne nje zone te sigurte dhe disponon dokumentacion te rregullt.
Kontakto Amarildo Sterkaj 0692883398 viber ose whatsapp
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim