Vila te GJiri i Lalezit. Bregdeti Adriatik.

Shitet nga: eni 29 Pri 09:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

850 EUR

Adresa: Gjiri i Lalezit,Durres
Sipërfaqe: 0 m2
Komuna: Prishtinë
Perla Resort. Vila dhe Apartamente te mrekullueshme per shitje buze detit Adriatik, ne plazhin e Gjirit te Lalezit. Nje Resort modern, me te gjitha sherbimet per juve dhe familjen tuaj. Na Kontaktoni.
Duke filluar me 850 euro m2
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim