Villë atraktive në Ulqin

Shitet nga: kujtim 12 Tet 12:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Adresa: Ulqin-Shtoj
Sipërfaqe: 300 m2
Në afërsi të: Sipërfaqes ujore, Vendit për peshkim, Pyllit, Vendit për skijim
Komuna: Prishtinë
Ofrohet PËR SHITJE Villë atraktive në Ulqin

270m²│5.60 Ari│ 8 Dhoma gjumi│7 Banjo│3 Kuzhina │Mobiluar.
▁▁▁
Në fillim te Shtoj i Poshtum ofrohet për shitje kjo villë me arkitekturë të veçantë me sipërfaqe toke prej 560 m2 dhe sipërfaqe ndërtimi rreth 270m2.

Villa është e pozicionuar në mënyrë të shkëlqyeshm, shum afer pllazhave ma te mirat te Ulqinit, MCM, Cabo, Tropikano dhe Safari Beach..

Hapësirar e kësaj ville janë të ndara në tri kate, dhe teras 100m²

Në katin e parë ndodhet një sallon, kuzhinë, 2 dhoma dhe nje banjo.

Në katin e dyt jan 3 dhoma 3 banjo dhe nje kuzhin.

Në katin e tret jan 3 dhoma 3 banjo dhe nje kuzhin.

E gjithë villa ofrohet e mobiluar dhe me klima

Është një rast i shkëlqyer për të gjithë ata që duan me jetu ne Ulqin dhe me pas mundesin per dhenjen e dhomave dhe apartamenteve me qera per te cilen eshte edhe kjo shtepi:
Apartamenti 100 euro nata.
Dhoma 30 euro nata
Dmth ketu ësht mudesia me ba nje pushim veror dhe me fitue.

Villa Kosova i ka edhe musafiret e vet.

+ ësht mundesi per me ndertu katin e 4..
Ka lojra per femij dhe parking per 10 makina

Për më shumë informata:
✆ 045 400 940
✆ +37745 400 940 Viber
riddi79@hotmail.com
https://www.facebook.com/Villa-Kosova-708949449171912/
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim