shtitet trulli ne matin 1

Shitet nga: Hil Prenaj 06 Mar 10:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shitet Trulli ne lagjen Mati 1, me siperfaqe prej 308 m² me te gjitha infrastrokturen, e perqoj 2 rrug, rruga ne pjesen jugore dhe ne pjesen veri lindje. Trulli esht katror dhe i pershtatshem per ndertim si te ult dhe te lart.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim