vila dhe apartamente ne shitje te gjiri i lalezit

Shitet nga: eni 20 Pri 19:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

850 EUR

Adresa: gjiri i lalezit
Sipërfaqe: 400 m2
Komuna: Prishtinë
Perla Resort ofron një gamë të gjerë shërbimesh duke u konfirmuar si një vend fantastik për të jetuar. I konceptuar për të plotësuar cdo kusht, nevojë dhe kërkesë, kompleksi ynë plotëson standartet më të larta të jetesës , me cmimet më të arsyeshme.
Perla Resort ofron atë që cdokush kërkon për të jetuar në një nga vendet më të bukura të Shqipërisë.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim