Cigare Elektronike +10 filtera Gratis

Shitet nga: R.Shabani 17 Dhj 16:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

10 EUR

Komuna: Prizren
Medisana cigareve elektronike Perfect Slim - të përballueshme dhe me stil modelin e-cigareve për njerëzit duke filluar aventurën e tyre me cigare elektronike.
Medisana Perfect Slim është një kit që lejon fillestar të shijojn cigare elektronike pa rrezik financiar. RËNDËSISHME!
Cigare MEDISANA Perfect Slim elektronike është prodhuar, testuar dhe miratuar në përputhje me standardet më të larta ndërkombëtare (CE, RoHS, SGS, FDA, PMP). MEDISANA Perfect Slim cigare është laborator testuar dhe miratuar nga Ministria e Shëndetësisë
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim