Jipet furra me qera

Shitet nga: Drilon 10 Mar 21:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Kjo furrë gjendet ne lagjen Ortakoll ne Prizren me saktesisht perball shkolles "Abdyl Frasheri".Furra i posedon te gjitha pajisjet dhe eshte ne gjendje plotsisht te rregullt.Na kontaktoni ne nr : 044126737
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim