Material Shkollor (Libra, Fletore, Çanta, etj)

Shitet nga: Ilir 28 Mar 12:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 100 EUR

Komuna: Prizren
Pas mbylljes së libraris shes sasinë e mbetur të mallit, përfshirë libra të shkollës fillore dhe të mesme, material shkollor (fletore, lapsa, kimika, vizore, çanta, etj etj etj).
Çmimi 1200 Euro + 3 vitrina te gjamit për ekspozim të mallit i jap falas.
qmimi i diskutushem.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim