Pune doret te ndryshme per nuse dhe per fejesa

Shitet nga: Mihad Bajrami 08 Jan 22:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

130 150 EUR

Komuna: Prizren
Punimi eshte me ruza te kvalitetshme dhe me modele te ndyshme me qmimin te voliteshem prej 130 deri 150. Kontaktoni ne whatsapp ose viber +37745865494
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim