Shes biznesin Agjension Turistik

Shitet nga: Bujar 08 Tet 10:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Shitet ne teresi me pronesi ose vetem inventari.
Ka programming Amadeus dhe te tjerat programe per shitjen e biletave te aeroplanit por edhe me bileta trajekti autobusi etjE pajisur me te gjitha mjetet si PC,Invertor etjPer info plotesuese ne tel apo ne lokalin qe gjendet afer stacionit te autobusave.
cmimi sipas marreveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim