Shitet Restorant dhe Hotel Ne Durres Shqiperi .

Shitet nga: Ervis 07 Pri 22:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Eshte afer detit 1000 m . Ka 6 dhoma .eshte 500 m katror . Kati dy eshte restoranti eshte me nje pamnje komplet madheshtore . Per me shume informacion me kontaktoni ne nr + 355 69 83 53 551
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim