barnatore e kompletuar

Shitet nga: musli 11 Sht 17:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

400 EUR

Komuna: Prizren
leshoj me qira lokalin i cili eshte i pajisur me te gjithe inventarin e nevojshem per barnatore dhe gjendet perball shkolles fillore >ABDYL FRASHERI<
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim