furra dhe restoranti

Shitet nga: shaban 28 Gsh 09:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
furra ee kompletar me te gjitha paisjet
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim