Hapsira me qera per Biznes Depo&Punetori

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: BUSINESSCENTER PAP 18 Pri 11:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Hapësirat : Depo
NE KOSOVE PRIZREN ZONA INDUSTRIALE RRUGA PER NASHEC-BESIM SHALA
JEPEN ME QERA OBJEKTE BIZNESI:DEPO,MAGAZINA,PUNETORI,LOKAL,
ZYRE,DYQAN,AMBJENT ETJ..

PREJ 100m²GJER 20.000 m² ME ÇMIME SHUMË TË FAVORSHME .
OBJEKTET JANE NE GJENDJE SHUME TE MIRE KATI PERDHES.
OBJEKTET JANE NE GJENDJE TE GATESHM EDHE TE GJITHA KUSHTET PER PUNE.
OBJEKTET BIZNESI KANE VEND PARKIM DHE PARKING TE MJAFTUESHEM

OBJEKTET BIZNESI SIGURON INFRASTRUKTURE TE FAVORSHME PER PRODHIMTARI DHE TREGTI
OBJEKTET BIZNESI FURNIZON 24 /h ME E.ELEKTRIK INDUSTRIAL
OBJEKTET BIZNESI SIGURIM, FIZIK DHE ÇASJE NE OBJEKTE 24/h.
OBJEKTET BIZNESI SIGURON UJE 24/h.

MIRE SE VINI !


Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim