SHITET LOKALI NE QENDER TE PRIZRENIT

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Timeri 26 Maj 21:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Shitet Lokali qe gjendet ne rrugen kryesore Adem Jashari permbi hamam. gjendet ne vendin me te frekuentuar te Prizrenit. Lokali eshte i ri , i ka 3kate dhe gjithsej i ka 90m2. vendi eshte i pershtatshem per qdo lloj biznesi si dhe lokali eshte i regullular me infrastruktur me moderne.Pronari eshte shqiptar. Vendi eshte teper i pershtatshem per lloje te bizneseve te shumta. Qmimi eshte me mareveshje kontaktoni ne numer

049-217-272
viber (+37745486077 )
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim