2 lokale afer stacionit Te autobusave

Shitet nga: Bahrain 07 Qer 20:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Adresa: Duane hotel err
Komuna: Prizren
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Shiten 2 lokale lokalet jam ne funksion lokalet Poseidon letra te regullta perkthimi behet me niher.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim