Dy lokale me qera ne Prizren

Shitet nga: avdyl hajdari 29 Mar 14:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Dy lakolet ipen me qera njana eshte qebabtore e njana lokal per qka te dush
tel
049829159
044139538
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim