Jepet lokali me qera tek banesat e MiniMaxit

Shitet nga: Driart 10 Nën 20:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

380 EUR

Adresa: Prizren
Sipërfaqe: 70 m2
Komuna: Prizren
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Lokali gjenden tek banesat e MiniMaxit me saktesisht ne katin e dyt permbi lokalin e TopShopit ne anen e kundert , lokali ka gjithsej reth 70 m2 eshte gjithashtu i klimatizuar dhe ka 2 banjo te rregulluara , ka dhe nxemje qendrore .

+377-44-683-622 . thirrjet te behen pas ores 2 te dites .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim