Jipet me qira lokali ne Shadervan

Shitet nga: muhamed 02 Sht 11:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Jipet lokali me qira ne Shadervan ne kendin e dy rrugeve ne dy nivele perdhese dhe ne kat.Pagesa e qirase per nje periudhe pagesa avanse dhe ate me marrveshje.Jeni te mirepritur.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim