LOKAL ME QIRA

Shitet nga: xxxxx 10 Dhj 08:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
LESHOHET LOKALI ME QIRA
LOKALI ESHTE 30 M/2
GJENDET TE TREGI I GJELBERT NE PRIZREN
PER ME TEPER NA KONTAKTONI.
044-217-035
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim