LOKALI (DEPO) IPET ME QIRA LUBIZHDE E PRIZRENI..

Shitet nga: Bajram Alija 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

550 EUR

Komuna: Prizren
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Ipet Lokali me Qira Lubizhde e Prizrenit - ne Qender

Kati i perdhese 200 m2
Kati i pare 120 m2
Destinacioni sipas nevoje
Na Kontaktoni Tel. 045670793 ( Vetem ne Viber )
ose 0049-1639148566 Gjermani
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim