Leshohen Dy Lokale me qira te Fashion Company

Shitet nga: Xxxxxx 22 Pri 08:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Jepen me qira dy Lokale te Fashion Company, njera esht 51m ndersa tjetra 49 m,apo sipas kerkeses mundet te behet edhe nje lokal se bashku, Lokalet Jepen me qira per nje koh te pa caktuar.Lokalet leshohen per meter pra 8€ per M2.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim