Leshohet lokali /depoja me qira

Shitet nga: fejzullah 26 Shk 20:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Lëshohet lokali me qira ne rrugën Prizren-Kukës përball Ish fabrikës Farmakos .Lokali është 2 katëshe. Kati i pare 160m2, kati i dytë 200m2 . Lokali posedon parking të mjaftueshëm .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim