Lokal me qira ne Prizren -te rrethi ne Bazhdarhane

Shitet nga: Enver 28 Krr 20:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Leshoj lokalin me qira te rrethi ne Bazhdarhane,permbi market "KORABI" , 44 m2, e pershtatshme per cdo veprimtari.
Qiraja sipas marreveshjes
informatat ne tel 044-463-791
ose 045-530-938 Enveri
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim