Lokal në shadervan të Prizrenit

Shitet nga: Bezat 13 Mar 18:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Lokali është 17m gjendet afër katror (kafiqit corner ) . është e përshtatshme për qdo lloj biznesi.
Pronari eshte shqiptar , qmimi me mareveshje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim