Lokal ne shitje

Shitet nga: Oltion Berisha 11 Shk 23:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

35 000 EUR

Komuna: Prizren
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Lokali ne shitje lokali gjindet ne lagjen jeni mahall lokali ka 21 m2 ose bej ndrim me banes qmimi 35.000 euro.044.234,502 049.234.502
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim