Lokal ne Prizren

Shitet nga: Bezat Timeri 13 Mar 16:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Lokali është 17m.katror dhe me dokumenta të rregullta ndërsa çmimi me marveshje.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim