Lokal prej 30m2 ne Prizren

Shitet nga: Ymer Smani 01 Jan 17:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
lokali ne shitje 30m2. me dokumente te perhershme.lokali gjindet ne Prizren Jenimahalle. prapa stacionit te policise se komunikacionit.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim