Lokal prej 30m2 ne Prizren

Shitet nga: ymer smani 01 Jan 17:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Shitet lokali 30m2 me dokumente te perhershme.lokali gjindet ne Prizren Lagja Jenimahalla prapa stacionit te Policise se Komunikacionit.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim