Lokal prej 35m2 ne Prizren

Shitet nga: Turan 02 Nën 18:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Shitet Lokali 35 m2 Bazhdarhane, karshi qendres sportive .

Posedon të gjitha Dokumentacionet e rregullta.

INFO : 044337237
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim