Lokali me qera 50m2 + 50m2 podrum

Shitet nga: Ajret 11 Shk 09:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Lokali Gjendet ne lagjen Tabahane per ball Prokurori dhe Gjykata Qarkut .50 m2 Posedon edhe podrum 50m2 eshte i pershtatsheem per biznese te vogla dhe zyre.... per mashum informata 045668870...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim