Lokali me qira

Shitet nga: Fejzullah 24 Nën 18:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Lëshohet lokali me qira ne rrugën kryesore Prizren-Kukës përball Ish fabrikës Farmakos. gjithsej 160m2.Mundtekontaktohemi prej 12.00-13.00 dhe mbas ores 16.00.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim