Lokali në shitje.Qmimi 1950€ m2

Shitet nga: Mehmet Gegaj 26 Nën 13:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Sipërfaqe: 128 m2
Komuna: Prizren
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Shitet Lokali me 128m2.
Lokali me dokumente është në rregull dhe është i rregulluar me banjo dhe nxemje qëndrore.

Numri kontaktues:044186795,0041765595851
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim