Lokali në shitje

Shitet nga: Mehmet Gegaj 28 Gsh 20:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Adresa: Lokali në shitje
Sipërfaqe: 123 m2
Komuna: Prizren
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Shitet lokali 123m2. Është i rregulluar me nxemje qëndrore dhe banjo. Dokumentet janë të gjitha në rregull.Qmimi 1950€ m2(metri katrorë).
Për kontakt: 0041765595851;044186795
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim