Lokali në shitje

Shitet nga: Mehmet Gegaj 02 Sht 12:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 950 EUR

Adresa: Lokali ne shitje
Sipërfaqe: 123 m2
Komuna: Prizren
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Shitet lokali me madhësi 123m2. Lokali gjendet në rrugën Tirana.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim