Lokali ne shitje Durres - Shkembi Kavajes

Shitet nga: Naser Berisha 25 Maj 08:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Shitet lokali 44.9 m2 te Shkemi i Kavajes ne Durres , ne objektin Kamelia 3. Lokali gjindet ne vijen e pare te plazhit. Kontaktoni ne numrat +37744138181 +355686879234 Naser Berisha
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim