Lokali ne shitje me siprfaqe13.25m2

Shitet nga: besnik 21 Qer 17:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
lokali ne shitje gjendet sheshishadervan qendrazejtare lok14
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim